Társadalmi bázisépítés

A pályázat lehetőséget ad arra, hogy növeljük egyesületünk társadalmi bázisát, láthatóságunkat és arra ösztönözzük egyesület céljaival közösséget vállalókat, hogy aktívabban vegyenek részt szervezetünk támogatásában.

Project duration
2016
Responsible for the project
Jávor Kata
Supporter
Open Society Institute

A pályázat lehetőséget ad arra, hogy növeljük egyesületünk társadalmi bázisát, láthatóságunkat és arra ösztönözzük egyesület céljaival közösséget vállalókat, hogy aktívabban vegyenek részt szervezetünk támogatásában.

Ezek érdekében felmérjük a jelenlegi célcsoportjainkat, lehetőségeinket és forrásainkat, majd kommunikációs és adományszervező stratégiát készítünk. Az új stratégiák mentén frissítjük egyesületünk arculatát, tréningeket szervezünk a kollégáknak, új adományozókat kutatunk fel, kommunikációs és adományszervező eseményeket szervezünk.