Segítő szolgáltatás koordinátor és foglalkozásvezető - Budapest (Lejárt)

Short description

A Menedék - Migránsokat Segítő Egyesület 1 fő munkatársat keres migráns gyerekek és fiatalok integrációját támogató „Befogadó óvodák és iskolák” projektjébe.

Segítő szolgáltatás koordinátor és foglalkozásvezető munkatársat keresünk Budapestre. Jelentkezési határidő: október 25.

Feladatok:

  • a programban dolgozó önkéntes mentorok munkájának megszervezése, koordinálása
  • a programban dolgozó interkulturális közvetítők munkájának megszervezése, koordinálása
  • kapcsolattartás az együttműködő óvodákkal, iskolákkal
  • foglalkozások, iskolai programok tartása az együttműködő óvodákban, iskolákban
  • a önkéntes mentorok és más önkéntesek toborzása, bevonása, szervezése, az önkéntesek mentorálása, velük kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • pedagógiai ismeretek
  • tapasztalat gyerekekkel, fiatalokkal végzett munkában
  • az oktatási rendszer ismerete
  • interkulturális ismeretek, tapasztalat
  • szervezőkészség
  • elkötelezettség az egyesület által képviselt értékek mellett
  • jó kommunikációs készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • jó problémamegoldó készség, nyitottság

Előnyt jelent:

  • civil és szociális szférában szerzett tapasztalat
  • fejlesztőpedagógiai ismeretek, a területen való jártasság

Amit kínálunk:

  • határozott idejű munkaszerződés
  • kellemes légkör, jó csapat
  • fejlődési lehetőségek (képzéseken való részvétel)

Jelentkezés: e-mailen várjuk, az allas@menedek.hu címre, a tárgy mezőbe beírt alábbi hivatkozással: 2017-Iskola

Jelentkezés feltételei: magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél

Amennyiben jelentkezésed megfelel elvárásainknak, e-mailben vagy telefonon értesítünk. A formailag nem megfelelő jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni!