Pénzügyi asszisztens munkatársat keresünk (lejárt)

Short description

Munkatársat keresünk részmunkaidős (heti 20 óra), pénzügyi asszisztens munkakörre határozott idejű munkaszerződéssel.

FELADATOK:

  • szerződések és a kifizetésekhez kapcsolódó dokumentumok előkészítése, kezelése, igazoltatása
  • szállítói számlák tartalmi, formai ellenőrzése
  • bankkivonatok kezelése
  • házipénztár kezelése
  • pénzügyi bizonylatok előkészítése a könyvelés számára
  • pályázatok pénzügyi adminisztrációja
  • közreműködés a támogatás elszámolások, pénzügyi jelentések, közhasznúsági jelentések, egyéb kimutatások összeállításában
  • leltározási feladatokban való részvétel
  • HR adminisztráció
  • feladatkörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • közreműködés az adománygyűjtésben, forrásszervezésben
  • pénzügyi vezető munkájának támogatása

AMIT KÉRÜNK:

  • stabil angol nyelvtudás írásban és szóban
  • középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • interkulturális kompetencia
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő készség
  • önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés

ELŐNY, HA:

  • dolgoztál már civil szférában
  • van releváns szakmai tapasztalatod

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bér
  • támogató csapat
  • izgalmas és inspiráló szakmai közeg
  • fejlődési lehetőség

Jelentkezésed e-mailen várjuk az allas@menedek.hu címre, a tárgy mezőbe beírt alábbi hivatkozással: 2022/pénzügyi asszisztens
Jelentkezés feltételei: Magyar nyelvű önéletrajz és angol nyelvű motivációs levél
Munkavégzés helye: Budapest