Munkatársat keresünk (lejárt)

Short description

A Menedék Egyesület főállású munkatársat keres budapesti irodájába 2020. októberi kezdéssel

A leendő munkatárs feladatai:

  • ügyfelek fogadása
  • a projektmunkatársak munkájának támogatása
  • közösségi média felületek kezelése
  • megkeresések nyomon követése
  • külső és belső kommunikációs rendszer működtetése
  • iratkezelés
  • a technikai infrastruktúra működtetése, közreműködés a működés tárgyi feltételeinek megteremtésében
  • szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • hozzájárulás a barátságos munkakörnyezet fenntartásához

A leendő munkatárssal kapcsolatos elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • biztos társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft és Google felületek kezelésében szerzett jártasság (ügyfélnyilvántartó szoftverek ismerete előnyt jelent)
  • közösségi média felületek kezelésében szerzett jártasság
  • precíz munkavégzés
  • nyitottság
  • az egyesület célkitűzéseinek elfogadása

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • támogató csapat
  • izgalmas és inspiráló szakmai közeg
  • fejlődési lehetőség

Új munkatársunk az UNHCR által finanszírozott projekt keretében, projektasszisztens munkakörben látja el a fenti feladatokat.

A jelentkezéseket e-mailen várjuk az allas@menedek.hu címre, a tárgy mezőbe beírt alábbi hivatkozással: 2020/UNHCR_1
Jelentkezés feltételei: Magyar nyelvű önéletrajz és angol nyelvű motivációs levél