A Menedék Egyesület nyári integrációs gyerekprogramjához foglalkozásvezetőket keres! (lejárt)

Short description

A nyári foglalkozások vezetésére keresünk munkatársakat mielőbbi kezdéssel, határozott idejű szerződéssel.

A Menedék Egyesület egyéni segítségnyújtással, csoportos foglalkozásokkal, gyerek és felnőtt közösségi programokkal támogatja az ide érkező migránsok, menekültek önálló boldogulását Magyarországon. Az Ukrajnából menekülők segítésében is aktívan részt veszünk, ennek keretein belül 6 hetes játékos iskolaelőkészítő progamsorozatot szervezünk az Ukrajnából menekült gyerekeknek azért, hogy hasznosan töltsék a nyarat és magyar nyelvet tanuljanak. Hosszú távú célunk, hogy segítsük a gyerekek iskolai integrációját, megkönnyítsük boldogulásukat a megváltozott élethelyzetben.

FELADATOK

  • a nyári foglalkozások szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel a projektvezető irányításával,
  • a program ideje alatt tartalmas foglalkozások megtartása,
  • a gyermekek felügyelete, ellátása,
  • a programmal kapcsolatos adminisztratív feladatok.

AMIT KÉRÜNK:

  • gyerekprogramok szervezésében, lebonyolításában szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • interkulturális kompetencia,
  • önálló munkavégzés,
  • türelem,
  • kreativitás,
  • jó problémamegoldó készség,
  • jó szervezőkészség,
  • elkötelezettség az egyesület által képviselt értékek mellett.

ELŐNYT JELENT:

  • ukrán, orosz és angol nyelvtudás,
  • pedagógiai végzettség,
  • magyar, mint idegen nyelv tanári végzettség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bér,
  • támogató csapat,
  • izgalmas és inspiráló szakmai közeg.

Jelentkezésedet e-mailen várjuk az allas@menedek.hu címre, a tárgy mezőbe beírt alábbi hivatkozással: foglalkozásvezető

Jelentkezés feltételei: Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél

Munkavégzés helye: Budapest
Munkába állás kezdete: a pályázatok elbírálását követően